Az összes Oma Gertrude termék a webáruházban
Kiszerelés: 500ml
Bio eukaliptusz és fekete áfonya kivonatot tartalmaz, gyengéden tisztít és táplál, elősegíti a relaxációt és egyensúlyba hoz. Minden bőrtípusra ajánlott.
A termék már nem rendelhető!
Bio eukaliptusz és fekete áfonya kivonatot tartalmaz, gyengéden tisztít és táplál, elősegíti a relaxációt és egyensúlyba hoz. Minden bőrtípusra ajánlott.
Tökéletesen ápolja és fiatalon tartja a bőrt.
98% természetes hatóanyagok. BDIH minősített natúrkozmetikum.
A BDIH-logóval (Bundesverband deutscher Industrie- und Handelsunternehmen) ellátott kozmetikumokról biztosan tudhatjuk, hogy növényi alapanyagaik a lehető legnagyobb mértékben – de nem kötelezően – ellenőrzött biotermesztésből származnak, vagy vadon gyűjtötték őket, nincsenek bennük szintetikus színezékek és illatanyagok, kőolajszármazékok, és csakis természetes vagy természetazonos anyagoknak köszönhetik tartósságukat. A termékek előállítása során tilos a génmódosított anyagok felhasználása és az állatkísérlet, valamint tilos a radioaktív sugárzással végzett tartósítás.
Szentkirályi Ásványvíz alapú Vízangyal Hydro Fresh tusfürdő. Frissítő illatú, mely az ásványi anyagokon kívül, hozzáadott bőrtápláló anyagokkal gondoskodik a mindennapos bőrápolásról.
Indiai mosódió alapú tusfürdő, mely a benne lévő friss citrus és fűszeres bazsalikom segítségével intenzív energialöketet ad.
Az organikus ibolyakivonat puhaságot kölcsönöz a bőrnek csábító illatot hagyva maga után. A szibériai rakéta növény kivonat hatékonyan hidratálja és tonizálja a bőrt.
Zsíros, problémás bőrre illetve normál bőrtípusra. Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz parabén-mentes, pH értéke hasonló a test pH értékéhez.
Élénkítő tusfürdő biokávéval, frissítő mentollal, valamint gyömbér, fekete bors, guarana és csalán energizáló keverékével.
1 870 Ft -24% kedvezmény
Egy különleges trópusi aromával rendelkező tus-és habfürdő, melynek bio kókusz az alapanyaga. Illatával a trópusokba röpíti az érzékleteket. Természetes E-vitaminban gazdag.
Az Ausztrál bőrlemosó teafaolajjal gyengéden tisztítja és nyugtatja a bőrt. Folyékony szappanként és tusfürdőként is használható.
Az Aloedermal 2 az 1-ben tusfürdő és sampon kifejezetten érzékeny bőrűek, bőrallergiások és bőrbetegségekkel küzdők számára ajánlott.
2022. június 19. 12:55, vasárnap
Rendelj a ProVitamin webáruházból 9.990 Ft értékben, és mi ingyen otthonodba szállítjuk Neked a csomagodat! Ha pedig rendelésedet inkább FoxPost Csomagautomatában vagy GLS CsomagPonton szeretnéd átvenni, akkor sem kell fizetned a szállításért, ha minimum 9.990 Ft-ért vásárolsz nálunk.
2021. december 19. 11:27, vasárnap
Kedves Vásárlónk, ezúton szeretnénk tájékoztatni üzletünk ünnepi nyitvatartásáról, és a GLS futárszolgálat kézbesítési napjairól.
2020. március 12. 19:29, csütörtök
A teafa illóolaja kitűnő baktériumölő, gyulladáscsökkentő hatású, ezért elsősorban fertőzések ellen, légúti betegségeknél, sebgyógyításra és az immunrendszer erősítésére használják. A szépségápolás is hamar felismerte sokoldalúságát, kiváló tisztító és regeneráló tulajdonságait.