Az összes Kneipp termék a webáruházban
Kiszerelés: 100ml
A Kneipp Bio bőrápoló olaj egy intenzíven rege-neráló olaj a terhességi csíkok, striák, az érett-, száraz-, és igénybevett bőr kezelésére.
Információ: Készleten, szállítható
A termék ára: 2 860 Ft
Egységár: 28 600 Ft / liter
A Kneipp Bio bőrápoló olaj egy intenzíven rege-neráló olaj a terhességi csíkok, striák, az érett-, száraz-, és igénybevett bőr kezelésére.
Az értékes grapefruit olaj serkenti a bőr anyagcseréjét, így támogatva a bőr természetes megújulását. Az ökológiai gazdálkodásból származó, tápanyagban dús sáfrányosszeklice-olaj és olíva olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, gátolják a bőr nedvességvesztését és selymesen simává varázsolják.
Összetevők: Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limonene, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil,Citral, Linalool, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol.
Az avokádó olaj alkalmas a száraz, öregedő, valamint az ekcémás bőr ápolására. Magas A,B,C,E vitamin tartalmú.
A csipkebogyó olaj fontos bázis olaja számos masszázsolajnak és kozmetikai készítménynek. Magas Omega-3 és Omega-6 zsírsav tartalmának köszönhetően intenzíven táplálja a bőrt.
A neem olaj értékes hatóanyagainak köszönhetően alkalmas az érzékeny, problémás bőr ápolására. Erős gyulladáscsökkentő, valamint parazita, gomba és baktériumellenes hatású.
A sárgabarackmag olaj alkalmazását ajánljuk minden bőrtípusra, különösen a fénytelen, fáradt, vízhiányos, öregedő, ráncos bőrre, aminek ápolása kitüntetett figyelmet igényel.
A jojoba olaj mélyen regenerálja, és erősíti a bőr természetes védőrétegét. Ideális test- és szemkörnyék ápoló (ránctalanító) szérumként.
Két bőrszépítő hatóanyag találkozása a fiatalos rugalmas bőrért. Az érett, száraz vagy vízhiányos öregedő arcbőr ápolására.
A telített zsírsavak telítetlen zsírsavakkal (egyszeresen telítetlen zsírsavakkal és többszörösen telítetlen zsírsavakkal) való helyettesítése az étrendben hozzájárul a vér normál koleszterinszintjének fenntartásához.
Az argán olaj egy „többfunkciós” szuper táplálék a haj, a bőr, a köröm és az ajak számára. Hidratáló, regeneráló, tápláló és kiegyensúlyozó hatású értékes dióféle, mely a marokkói nők szépségtitka volt évszázadokon keresztül.
2021. december 19. 11:27, vasárnap
Kedves Vásárlónk, ezúton szeretnénk tájékoztatni üzletünk ünnepi nyitvatartásáról, és a GLS futárszolgálat kézbesítési napjairól.
2020. március 12. 19:29, csütörtök
A teafa illóolaja kitűnő baktériumölő, gyulladáscsökkentő hatású, ezért elsősorban fertőzések ellen, légúti betegségeknél, sebgyógyításra és az immunrendszer erősítésére használják. A szépségápolás is hamar felismerte sokoldalúságát, kiváló tisztító és regeneráló tulajdonságait.
2020. március 12. 18:01, csütörtök
A grapefruitmag kivonata nagyon hatékony vírus-, baktérium- és gombaölő szer, külső és belső fertőzéseknél is alkalmazzák. Már egészen kis mennyiségben is rendkívül hatásos lehet! Elsősorban gyomor- és bélpanaszoknál , a torok, az orr és a fül fertőzéseinél, gombás megbetegedéseknél és hüvelyfertőzés esetén ajánlják.